ביטוח רכב יקר בצפון

מהו רכב יוקרה?

רכב יוקרה הוא קודם כל רכב יקר בעל רמות גבוהות יותר של נוחות, ברכב יוקרה הכל יהיה מפואר יותר. אלו רכבים שלא מתפשרים בהם גם על הפרטים הכי קטנים, רמת הגימור, האבזור ובעיצוב פנים – הכל יהיה הטופ של הטופ – ולכן אם יש לכם סטנדרטים גבוהים ואת האפשרות הכלכלית לממן אותם, אתם קהל היעד של רכבי יוקרה. בפשטות, אלו רכבים מפוארים, גדולים, מרווחים ומרשימים יותר ביחס לרכב רגיל.

מהו ביטוח רכב יקר?

ויש ברשותכם רכב יוקרה שעלה כמה מאות אלפי שקלים, ומוציאים סכומים גבוהים על אחזקתו, ודאי אתם מבינים כמה חשוב לשמור עליו מפני פגיעה פוטנציאלית. לכן חשוב שיהיה לכם ביטוח רכבי יוקרה, ששם דגש בדיוק על הסיכונים האלה.

ביטוח רכב יקר צפון

ביטוח רכב יוקרה, הביטוח יעלה יותר מאשר ביטוח רכב רגיל שמכוניות יוקרה בדרך כלל יקרות יותר מרכבים סטנדרטיים, גם עלויות הביטוח גבוהות יותר. אם רכב היוקרה שלך ניזוק, העלויות עבור חלקי חילוף, תיקונים ועבודה עשויות להיות גבוהות משמעותית מאשר עבור רכבים ברמה נמוכה יותר. למרות שאולי תוכל לקבל ביטוח בחברת ביטוח רגילה, בהתאם לסוג הרכב שברשותך, ייתכן שתצטרך לחפש כיסוי בחברה המוקדשת לביטוח רכבים יוקרתיים .

כיסויי הביטוח של רכב יקר או רכב יוקרה

אם בבעלותך רכב יוקרה, עליך לשאת לפחות את גבולות הכיסוי הביטוחי המינימליים הנדרשים במדינתך, בדיוק כמו אם אתה מבטח רכב רגיל. מומלץ לשקול את הכיסויים הבאים לביטוח רכב לרכב היוקרה שלך:

  • כיסוי אחריות: מכיוון שמכוניות יוקרה יקרות יותר מרכבים סטנדרטיים, ייתכן שיש לך יותר נכסים להגן עליהם. נשיאת מגבלות אחריות גבוהה יותר יכולה להגן עליך כלכלית נוספת במקרה של תאונה אשמה.
  • כיסוי תשלומים רפואיים: כיסוי זה משלם את החשבונות הרפואיים עבורך ועבור הנוסעים שלך אם נפצעת בתאונה, ללא קשר למי אשם. אם אתה גר במצב ללא אשמה, ייתכן שתצטרך לרכוש כיסוי הגנה מפני פציעות אישיות במקום כיסוי תשלומים רפואיים.
  • כיסוי התנגשות: אם אתה מעורב בתאונה ורכב היוקרה שלך ניזוק, כיסוי התנגשות עשוי לשלם עבור הנזקים לרכב שלך לאחר שתשלם את ההשתתפות העצמית שלך. זהו גם הכיסוי שיכול לשלם עבור ערך הרכב שלך אם הוא יסתיים.
  • כיסוי מקיף: כיסוי זה משלם תביעות בגין זכוכית שבורה לרכב, גניבה, ונדליזם, נזקי מזג אוויר ונזקים שנגרמו כתוצאה מפגיעה בבעל חיים. לפעמים זה נקרא "כיסוי אחר מהתנגשות".
  • ביטוח פערים: אם אתה מממן או משכיר את רכב היוקרה שלך, אולי כדאי לשקול ביטוח פערים . זה משלם את ההפרש בין ערך המזומן בפועל של הרכב לבין סכום ההלוואה.

ייתכן שתרצה גם לבדוק איתנו כדי לראות אם החברה שלך עשויה להשתמש בחלקי אפטר-מרקט לצורך תיקונים. אם כן, חלק מחברות ביטוח הרכב מציעות כיסוי חלפים מקוריים, תמורת עלות נוספת. כיסוי זה אומר שחלקי חילוף המשמשים ברכב היוקרה שלך הם חלקי יצרן מקוריים ולא חלקי חילוף.

 

רוצים שאנחנו נחזור אליכם? בכיף 🙂

השאירו את פרטיכם כאן ↓