אודות מרכז הגליל סוכנות לביטוח

מרכז הגליל סוכנות לביטוח בע"מ הינה אחת מסוכנויות הביטוח הוותיקות והגדולות במגזר הערבי. הסוכנות מספקת פתרונות ביטוחיים ופיננסיים למגוון לקוחות, מלקוחות פרטיים ועד בעלי חברות ועסקים – ומתחשבת בדינאמיות המאפיינת את אורח החיים המודרני, מתוך מטרה להשאיר את לקוחותיה מעודכנים ומכוסים מול המציאות המשתנה.

הסוכנות הוקמה בשנת 1978 והיא מנהלת עסקי ביטוח בהיקף של למעלה מ-120 מיליון ₪ (נכון ל-2019) עם מאגר כולל של כ-15 אלף לקוחות המגיעים מכל המגזר הערבי במדינה, ממג'דל שמס ועד רהט. 

מנהלים

סאלח עאלם

יו"ר ובעלים
מרכז הגליל סוכנות לביטוח

מועתז עאלם

מנכ"ל
מרכז הגליל סוכנות לביטוח

מוניטין של למעלה מ-40 שנה

מרכז הגליל סוכנות לביטוח מציעה ללקוחותיה, המגיעים מכל רחבי הארץ, שירות מקצועי, אמין וממוקד לצד ליווי אישי ומשפחתי כבר שנים רבות. החברה מונה שמונה סניפים בפריסה ארצית – נצרת, כפר מנדה, פארק תעשיות משגב, סכנין, עראבה, כבול, חיפה ונצרת עילית (נוף הגליל), והיא בעלת צוות רחב של מעל ל-60 סוכני ביטוח מוסמכים, מיומנים ושירותיים במיוחד, כולם בעלי רישיון סוכן ביטוח ממשרד האוצר.

הסוכנות ידועה בשל המוניטין האיכותי והאמין ארוך השנים שלה, וראייה טובה לכך היא אחוז גבוה של לקוחות וותיקים הממשיכים איתה במשך עשרות שנים. החברה מספקת פתרונות ביטוחיים מקיפים בין השאר לעיריית נצרת, עיריית סכנין, מכללה ארצית סכנין, עיריית רהט, חברות הובלה, חברות אוטובוסים והסעות.

התמחויות החברה

מרכז הגליל סוכנות לביטוח מתמחה ומובילה בתחומי הביטוח העסקי והקבלני, ביטוחי משאיות וביטוחי אוטובוסים.
כמו כן מתמחה החברה בתחומי הביטוח הפנסיוני, ביטוח חיים וביטוחי בריאות.
הסוכנות אף מציעה ללקוחותיה ביטוחים ייחודיים כגון ביטוחים בתחום ההתחדשות העירונית – ביטוחים לקבלני תמ"א 38, ביטוחי חבויות לקבלני בניין – פתרונות מקיפים לחברות בתחום הבנייה ופוליסות מקיפות לכלי צמ"ה (ציוד מכני הנדסי).

מצוינות כדרך חיים

החברה שמה דגש מיוחד על שירות הלקוחות שלה, ולקוחותיה הרבים מקבלים מענה אנושי, אכפתי ומהיר לכל בקשה או דרישה. החברה מגבה את לקוחותיה לאורך כל הדרך ומעבירה להם תשלום מהיר על פי תנאי כל פוליסה שהונפקה על ידה.

למרכז הגליל סוכנות לביטוח בע"מ שיתוף פעולה מוצלח ויעיל עם כל חברות הביטוח המרכזיות בארץ ובין היתר היא משווקת פוליסות של כלל, הראל, איילון, מגדל, מנורה, שלמה ושירביט, ואף נמנית על מועדון הסוכנויות המובילות ברבות מחברות אלו. הסוכנות בעלת התמחות מיוחדת בפוליסות של כלל ואיילון.

הנהלת החברה

החברה נוסדה בסוף שנות ה-70 על ידי סאלח עאלם, סוכן ביטוח וותיק בעברו. לאורך השנים הוביל וקידם סאלח את החברה אותה בנה בשתי ידיו תוך הרחבת פעילותה וסניפיה ומיצובה כאחת הסוכנויות הגדולות והאיכותית ביותר במגזר הערבי.

בעשור האחרון נכנס בנו של סאלח, מועתז, לכס ניהול החברה הוותיקה ונכון להיום השניים בעלי שליטה שווה בחברה ומכהנים בה כמנכ"לים משותפים. סאלח בעל רישיון סוכן ביטוח כללי ובהשכלתו בעל תואר ראשון בביטוח ומנהל עסקים, ומועתז גם הוא בעל רישיון סוכן ביטוח כללי ובהשכלתו בעל תואר ראשון בביטוח ומנהל עסקים ממכללת נתניה. 

חדשנות וטכנולוגיות מתקדמות

"מרכז הגליל" נחשבת לסוכנות הביטוח המתקדמת ביותר טכנולוגית במגזר הערבי. לקוחות החברה נהנים מאפליקציה נוחה ויעילה במיוחד העומדת לשירותם כל העת ובחברה פועלת מחלקת פיתוח תוכנה המקדמת באופן שוטף את פיתוחם והטמעתם של כלים דיגיטליים נוספים לרווחת הלקוחות.
החברה אף שותפה במספר מיזמים סטארט-אפיסטיים מעולם הביטוח.

לקוחות החברה

הסוכנות מטפלת בכל תחומי הביטוח הפרטי והעסקי, ועל לקוחותיה ניתן למנות עיריות ומועצות מקומיות, תאגידי מים, חברות קבלניות, חברות הסעה ותיירות, וחברות הובלה ולצד לקוחות פרטיים ובתי עסק קטנים.

השקעות נדל"ן מניב

לצד פעילותה הענפה בעולמות הביטוח מפעילה חברת מרכז הגליל זרוע נדל"נית המאתרת השקעות אטרקטיביות בעיקר במישור הנדל"ן המניב. כתוצאה מפעילות נרחבת זו מחזיקה כיום החברה בבעלות על בניין מסחר ומשרדים בכפר מנדא, משרדים בנצרת, משרדים בחיפה וכן משרדים בתל אביב.